Štěňátka

A vrh

Čas utíká a náš A vrh je připraven na odchod do nových domovů. Všechna štěňátka mají báječnou povahu po rodičích, jsou nebojácná, zvídavá a velmi sociální. A k tomu jsou to pěkní buřtíci 😀  Máme z nich radost 🙂

B vrh

Náš externí vrh u Andrey Pavlíčkové z inseminace chlazeným semenem importovaným z Dánska se narodil 16.05.2021. Ve vrhu bylo sedm štěňátek, což je krásné číslo na umělou inseminaci. Bohužel jeden pejsek nechtěl ven a narodil se jako poslední, mrtvý a císařským řezem. Ostatní tři pejsci a tři fenky se narodili přirozeně a mají se čile k světu. 

Více informací na stránce Aktuálních štěňátek

 

B vrh po porodu

Noxi

Po všemožných peripetiích, kdy nedorazilo dohodnuté semeno ze zahraničí byla nakonec Noxi nakrytá přirozeně, leč bohužel vzhledem k progesteronu již pozdě, velmi zajímavým belgickým psem Catch on Fire de Tizin Tychka. Catch – “Chacka” má velmi zajímavou krev, snoubí v sobě nejlepší ringové psy s top agiliťáky a jako bonus ještě moc dobře vypadá. Bohužel, osud nám nepřál a Noxi nezabřezla. Je nám to moc líto, hlavně vzhledem ke všem komplikacím spojeným s lockdowny, které její majitelka musela absolvovat. Doufáme, že budeme mít příležitost toto krytí znovu zkusit na příští hárání a moc rádi bychom si z něj nechali pokračovatele.

Krytí našimi psy

Lockdown obrátil pozornost i na staré psy a tak si někteří námi spoluvlastnění psi konečně po letech zase užili 😉

Dashur Djalli se stal v deseti letech hrdým otcem 7 zrzounků v chovatelské stanici Sammar Bohemia. Obě krytí více než 11-ti letého Elyose bohužel nedopadla a fenky nezabřezly.