Vampire’s Smile z Kovárny

21 months
Photogallery / fotogalerie
Kompletní fotogalerie
  • Volací jméno: “Vampi, Vampíra”
  • Narozena:  21.03.2018
  • Číslo zápisu: CMKU/BOG/10245/18
  • Chovatel: Hana Pisarčíková
  • Majitel: Hana Pisarčíková + Andrea Pavlíčková (Vampi žije s Andreou Pavlíčkovou, Terangro Royal)
  • Chovná fena KCHBO, 58,5 / 59 cm, bez reakce na střelbu
 
Sourozenci: další 1 pes + 1 fena vrh V  (celkem 1P+2F)
  • plnochrupá, skus nůžkový
  • bez projevů epilepsie nebo alergie
  • RTG DKK: HD A
  • RTG DLK: ED 0/0
  • RTG SA: 0 – neg.
  • RTG OCD: 0 – neg.
  • DOV prostý (5/2018, 9/2020)
  • DNA ověřený původ
  • Junior Champion CZ 2019
  • Junior Champion SK 2019
  • Junior Champion PL 2019
  • Champion CZ 2020
  • Champion SK 2020
  • Champion PL 2020
  • Klubový Champion KCHBO 2020
  • Champion ČMKU 2020
  • Grand Champion CZ 2020
  • FCI InterChampion CIB 2020
  • FCI InterChampion CIE 2020
  •  

Kompletní seznam výstav zde.

  • NHAT
  • HWT Ts.  (72b/D)
  • CANT

Kompletní seznam zkoušek a závodů zde

Vampira se na první vrh teprve chystá.

Otec:

Ch. Noble Black Archi z Kovárny

Plný rodokmen
v databázi KCHBO

Matka:

Int.Ch. Hannah Black z Kovárny, IGP-FH, FH2, FPr3

17 months

Výstavní výsledky

TOP-TEN KCHBO (ČR)

  • Nejlepší mladý Groenendael ČR 2019 + Nejlepší Groenendael v rámci věku

TOP-TEN Slovensko

  • 2.nejlepší fena Groenendaela (5.nejlepší napříč pohlavími) 2019
  • Nejlepší Groenendael SK 2020 napříč pohlaví a věku
datum
(rrrr-mm-dd)
místotyptřídaoceněnírozhodčí
2020-10-03České Budějovice, CZMVPTChV1, CAC, CACIB,
CAC-ČMKU, BOS
Otakar Vondrouš, CZ
2020-09-13Horka nad Moravou, CZSpeciálníTOV1, CAC, ČKŠJana Karhanová, CZ
2020-09-12Ostrava / Brno, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz 2020,
CAC-ČMKU, BOB
Petr Řehánek, CZ
2020-09-05Olomouc, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz 2020,
CAC-ČMKU
Vladimír Piskay, SK
2020-08-23Bratislava, SKMVPTChV1, CAC, CACIB,
 BOB
Tibor Havelka, SK
2020-08-22Bratislava, SKMVPTChV1, CAC, CACIB,
 BOB
Zdeňka Jílková, CZ
2020-08-15Mladá Boleslav, CZNVPTVV1, CACGrzegorz Robak, PL
2020-07-19Nitra, SKMVPTChV2, res.CAC, res. CACIBVladimír Piskay, SK
2020-07-18Nitra, SKMVPTChV2, res.CAC, res. CACIBGabriela Ridarčíková, SK
2020-02-02Brno, CZMVPTPV1, CAC, res. CACIBAnna Kochan, PL
2020-02-01Brno, CZMVPTPV1, CAC, CACIB,
Cruft's Kvalifikace 2021, BOS
Gerard Jipping, NL
2020-01-25Bedzin/Sosnowiec, PLNVPTPV1, CWC/CAC, NSwR (nej. dospělá fena), 
Nejlepší z tříd pracovních, BOB
Ireneusz Picheta, PL
2020-01-24Nitra, SKMVPTPV1, CAC, CACIBŽeljko Lozić, RS
2020-01-11Brno, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz 2020,
CAC-ČMKU, BOB
Naděžda Střalková, CZ
2019-12-01Praha, CZMVPTPV1, CAC, res. CACIBAlexandra Grygarová, CZ
2019-10-12Velké Kršteňany, SKSpeciální SKBOTPV1, CAC, ČKŠ,
Vítěz speciální výstavy,
res.BIS tříd pracovních
Jaroslav Zembjak, SK
2019-09-21Horka nad Moravou, CZKlubová KCHBOTMezV1, CAC, ČKŠ, Nejlepší fena
- Vítěz Moravy, BOS
Kelly Lawless, IRL
2019-09-07Olomouc, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz 2019,
CAC-ČMKU, BOB
Olga Dolejšová, CZ
2019-08-24Aubigny sur Nere, FrancieNationale d'ElevageTMVD + velmi pěkný posudekDenis Descamps, FR
2019-08-17Bratislava, SKMVPTMezV1, CAC, CACIB,
BOS
Grzegorz Robak, PL
2019-08-04Zakopane, PLMVPTMezV1, CWC/CAC, CACIB,
NSwR (nej. dospělá fena), BOB
Cristian Stefanescu, RO
2019-07-21Czestochowa/Konopiska, PLMVPTMezV1, CWC/CAC, CACIB,
NSwR (nej. dospělá fena), BOB
Barbara Larska, PL
2019-07-13Mladá Boleslav, CZNVPTMezV1, CAC, Národní vítěz 2019,
CAC-ČMKU
Aleksandra Lubaszka, PL
2019-06-29Klatovy, CZNVPTMezV1, CAC, Národní vítěz 2019,
CAC-ČMKU, BOB
Olga Dolejšová, CZ
2019-06-01Malý Lapáš, SKKlubová SKBOTMV1, CAJC, Klubový vítěz mladých,
res.BIS Junior
Béatrice Swarzentruber, CH
2019-05-11Písek, CZSvětová FMBB
+ Klubová KCHBO
TMV2Michéle Bidault, FR
2019-05-10Písek, CZSpeciálníTMV2Emanuele Boriero, IT
2019-04-28Opole, PLMVPTMV1, Zw.Ml./CAJC, BOJKaren Angier, GB
2019-04-14Walbrzych/Sosnowiec, PLNVPTMV1, Zw.Ml./CAJC, BOJ,
BOB
Stefan Sinko, SLO
2019-04-06Ostrava, CZNVPTMV1Jana Miklasová, CZ
2019-03-17Raciborz/Zakrzów, PLNVPTMV1, Zw.Ml./CAJC, BOJAnna Kochan, PL
2019-02-03Brno, CZMVPTMV1, CAJC, BOJ Dermot Timmins, IRL
2019-02-02Brno, CZMVPTMVD1Norman Deschuymére, BE
2019-01-27Nitra, SKMVPTMV1, CAJCOlga Dolejšová, CZ
2019-01-26Nitra, SKMVPTMV1, CAJCIgor Vyguzov, ME
2019-01-25Nitra, SKMVPTMV1, CAJCVojislav al Daghistani, RS
2019-01-12Brno, CZNVPTMV1, CAJC, BOJPeter Berchtold, A
2018-10-06České Budějovice, CZMVPTDVN1Malgorzata Wieremiejczyk-Wierchowska, PL
2018-09-15Horka nad Moravou, CZSpeciálníVN 1, Nejlepší štěně,
Best in show Baby
Babs Robinson, UK
2018-09-08Piatrová, SKSpeciální SKBOVN1,
res.BIS Baby
Eleonóra Fischerová, SK
2018-08-25Aubigny sur Nere, FrancieNationale d'ElevageVN2 (z 10 fen)M. F. Varlet, FR + D. Juif, FR

Zkoušky a závody

DatumMístoTyp zkouškyNázev zkouškyVýsledekRozhodčí
2019-09-14PohořelicepaseníHWT Ts.72 bodů ze 100, DobřeŠárka Gavendová
2019-08-24Aubigny-sur-Nére, FranciepaseníCANTVýborně (neboduje se)Charles Metenier, FR
2019-03-16NačešicepaseníNHATVýborně (neboduje se)Petra Čapková