Perfect Black Unai z Kovárny

Perfect Black Unai z Kovárny
Photogallery / fotogalerie
Kompletní fotogalerie
  • Volací jméno: “Fia”
  • Narozena:  17.04.2015
  • Číslo zápisu: CMKU/BOG/7795/15/20
  • Chovatel: Hana Pisarčíková
  • Majitel: Hana Pisarčíková + Andrea Pavlíčková (Fia žije s Andreou Pavlíčkovou, Terangro Royal)
  • Chovná fena KCHBO
  • 63/61,5 cm
 
Sourozenci: dalších 3 psi + 3 feny vrh P (narozen u Andrey Pavlíčkové, Terangro Royal)
  • plnochrupá, skus nůžkový
  • bez projevů epilepsie nebo alergie
  • RTG DKK: HD A
  • RTG DLK: ED 0/0
  • RTG SA: 0 – neg.
  • RTG OCD: 0 – neg.
  • DNA profil a ověřený původ
  • DOV prostý, PPM Iris-Iris (6/2015,  9/2016, 9/2017, 3/2019)
  • Junior Champion CZ 2017
  • Champion PL 2017
  • Champion ROM 2017
  • FCI InterChampion CIB 2018
  • FCI InterChampion CIE 2018
  • Champion CZ 2018
  • Champion SK 2018
  • Grand Champion SK 2018
  • Klubový Champion SK 2018
  • Grand Champion CZ 2019
  • Champion ČMKU 2019

Kompletní seznam výstav níže

  • ZVOP 
  • HWT Ts.

Kompletní seznam zkoušek a závodů zde

Fia odchovala zatím jeden vrh:

vrh A v chovatelské stanici Terangro Royal Andrey Pavlíčkové – narozen 12.04.2020 – 4 psi + 4 feny – otec: s.Ch.Nox Black z Kovárny

Dále byla neúspěšně krytá dne  03.+04.03.2021 se psem Just Magical Tervueren at Yassalen 

Otec:
L'Evangelist de la Terre Sauvage
T.s. Int.Ch. L’Evangelist de la Terre Sauvage (HU)

Plný rodokmen
v databázi KCHBO

Matka:
Unai Unique z Kovárny
s.r., s., T.s. Int.Ch.Unai Unique z Kovárny

Výstavní výsledky

TOP-TEN KCHBO (ČR)

  • 5.nejlepší dospělá fena Groenendaela 2019
  • 4.nejlepší dospělá fena Groenendaela 2017+2018
  • 3.nejlepší mladá fena Groenendaela 2016

TOP-TEN Slovensko

  • Nejlepší dospělá fena Groenendaela 2018
  • 5.nejlepší dospělá fena Groenendaela 2017

TOP-TEN Polsko

  • 7.nejlepší dospělá fena Groenendaela 2017
  • 3.nejlepší dospělá fena Groenendaela 2016
Datum(rrrr-mm-dd)místotyptřídaoceněnírozhodčí
2019-02-03Brno, CZMVPTChV1, CAC, CACIB,
CAC-ČMKU, BOS
Dermot Timmins, IRL
2019-02-02Brno, CZMVPTChV1Norman Deschuymére, B
2019-01-12Brno, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz,
CAC-ČMKU, BOB
Peter Berchtold, A
2018-10-06České Budějovice, CZMVPTChV1, CAC, CACIB,
CAC-ČMKU, kvalifikována na Cruft's
Malgorzata Wieremiejczyk-
Wierchowska, PL
2018-09-08Piatrová, SKSpeciálníTChV1, CAC, ČKŠ,
Vítěz speciální výstavy, BOB,
3.m.BIS
Eleonora Fischerová, SK
2018-04-08Nitra, SKMVPTChV1, CAC, CACIB,
BOB
Tijana Konrad, RS
2018-04-07Nitra, SKMVPTChV1, CAC, CACIB,
BOS
Jaroslav Zembjak, SK
2018-02-18Bratislava, SKNVPTChV1, CAC, Vítěz Slovenska,
BOB
Jaroslav Matyáš, SK
2018-02-04Brno, CZMVPTPV1, CAC, res.CACIBPetra Márová, CZ
2018-02-03Brno, CZMVPTPV1, CACNaděžda Střalková, CZ
2018-01-13Brno, CZNVPTPV1, CACFrantišek Šimek, CZ
2017-09-30Arad, RONVPTChV1, CAC, BOBTorsten Lemmer, BG
2017-09-30Arad, ROMVPTChV1, CAC, CACIB,
BOB
Vojislav Al Daghistani, RS
2017-09-16Horka nad Moravou, CZKlubová KCHBOTVVD4Laura Vassalo, It
2017-09-09Piatrová, SKSpeciální TChV1, CAC, ČKŠJaroslav Zembjak, SK
2017-08-13Zakopane, PLMVPTChV1, CWC, CACIB,
NSwR, BOB
Janusz Opara, PL
2017-08-12Mladá Boleslav, CZMVPTPV1, CACDušan Pajkić, RS
2017-07-15Mladá Boleslav, CZNVPTVV1, CAC, Národní vítěz,
CAC-ČMKU, BOB
Petra Márová, CZ
2017-07-02Veľká Ida, SKMVPTChV1, CAC, res.CACIBViktor Shiyan, UA
2017-06-01Malý Lapáš, SKKlubová SKBOTPVD1Andrea Kührer, A
2017-05-06Lučenec, SKMVPTOV1, CACVladimír Piskay, SK
2017-04-09Zabrze, PLNVPTMezV1, CWC, NSwR,
BOB
Leszek Salamon, PL
2017-04-08Ostrava, CZNVPTMezV1, CACJaroslav Matyáš, SK
2017-04-02Bratislava, SKMVPTOV1, CAC, CACIB,
BOB, kvalifikace na Cruft's
Anatoli Zhuk, BY
2017-01-07Brno, CZNVPTMezVD1Ing.Ivana Němečková, CZ
2016-12-04Nitra, SKMVPTOVD1Zsuzsanna Váczi - Balog, HU
2016-12-03Nitra, SKMVPTOVD1Eleonóra Fischerová, SK
2016-11-27Zakrzow, PLNVPTMezV1, CWC, NSwR,
BOB
Bozena Czempas-Chowaniec, PL
2016-10-08České Budějovice, CZMVPTMV1, CAJC, BOJ,
kvalifikace na Cruft's
Alexandra Grygarová, CZ
2016-09-17Horka nad Moravou, CZKlubová KCHBOTMVD1Michelle Bidault, F
2016-08-20Aubigny-sur-Nére, FrancieNationale d'Elevage CFCBBTMVDMichel Griol, F + Emanuele Borriero, It
2016-08-13Mladá Boleslav, CZMVPTMV1, CAJC, BOJPéter Harsányi, HU
2016-08-07Zakopane, PLMVPTMezV1, CWC, CACIB, 
BOB
Piotr Król, PL
2016-07-03Velká Ida, SKMVPTMV1, CAJCViktor Shyian, UA
2016-07-02Velká Ida, SKMVPTMneposouzenaGrzegorz Robak, PL
2016-04-17Mladá Boleslav, CZKlubová KCHBOTMV4Benoit Thévenon, F
2016-04-16Mladá Boleslav, CZSpeciálníTMVD4Mary Grove, UK
2016-04-09Ostrava, CZNVPTMVD2Tibor Havelka, SK
2016-02-07Brno, CZMVPTMV2Miroslaw Redlicki, PL
2016-02-06Brno, CZMVPTMV2Grzegorz Robak, PL
2016-01-31Sosnowiec, PLNVPTMVD1Andrzej Tarnowski, PL
2016-01-17Nitra, SKMVPTMV2Milan Kadlecaj, SK
2016-01-09Brno, CZNVPTDVN1Petra Márová, CZ
2015-11-27Nitra, SKSpeciálníTDVN2Marion Ten Cate, NL
2015-09-28Ratenice, CZSpeciálníVN2Emanuele Borriero, It
2015-09-19Brno, CZNVPVN1Ladislav Kukla, CZ
2015-08-29Mladá Boleslav, CZMVPVN1Anna Kochan, PL

Zkoušky a závody

DatumMístoTyp zkouškyNázev zkouškyVýsledekRozhodčí
2017-05-07TěněpaseníHWT Ts.61 bodů, PostačujícíPetra Čapková
2016-03-18LibhošťpaseníZVOPSplnila (neboduje se)Josef Škůrek